O Kancelariach

 

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Baszczyn oraz Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Kotarba  świadczą kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelarie mieszczą się w Krakowie i Warszawie.

 

Kancelarie specjalizują się w sprawach związanych z odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych pobranych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe na skutek rozwiązania umów polisolokat. Pomagamy Klientom odzyskać utracone środki oraz rozwiązać polisę bez konieczności uiszczania opłat likwidacyjnych. Mamy bogate doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu jesteśmy władni podjąć adekwatne i ukierunkowane na osiągnięcie celu działania.

 

Kancelarie stawiają sobie za cel zapewnienie pomocy prawnej najwyższej jakości. Nasze doświadczenie, gruntowne przygotowanie merytoryczne i niezłomna konsekwencja w działaniu pozwalają utrzymać priorytet jakości i sprostać oczekiwaniom najbardziej nawet wymagających Klientów. Niezwykle istotne są dla nas kwestie etyczne. Szczególną wagę przywiązujemy do zasad opisanych Kodeksem Etyki Zawodowej Radcy Prawnego. Bezwzględnie dochowujemy tajemnicy powierzonych nam informacji, jesteśmy dyskretni i dbamy o miłą atmosferę kontaktów z Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy.